Blog

İndesit Çamaşır Makinesi Sürekli Su Alıyor

İndesit Çamaşır Makinesi Sürekli Su Alıyor

İndesit markası, pek çok beyaz eşya ürünü ile ön plana çıkan markalar arasında yer almaktadır. Çamaşır makinesi konusunda da oldukça kaliteli olan bu marka, diğer ürünlerde olduğu gibi zaman zaman arızalara neden olabilmektedir.

İndesit çamaşır makinesi sürekli su alıyor hatası ise kullanıcıların sık sık karşılaştığı durumlar arasında yer almaktadır. Devamlı olarak su alan ve yıkamaya ya da sıkmaya geçmeyen bu makineler için İndesit servis tarafından çözümler getirilebilmektedir. Devamlı olarak su alma sorunu, programın başlamasına engel olduğundan dolayı kullanıcılar için büyük problem niteliği de taşımaktadır. Bu tür durumlarda ise kesinlikle profesyonel bir yardım almak yerinde olacaktır.

İndesit Çamaşır Makinesi Sürekli Su Alıyor Hatasının Nedeni
İndesit çamaşır makinesi sürekli su alıyor hatası için iki durumdan bahsedilebilmektedir. Çamaşır makinesinin içerisinde bulunan ventiller ya da bu ventillere bağlı olan kartta yanma sorunu olabilmektedir. Bu problem, çamaşır makinesinin seviye sensörünü devre dışı bırakmakta ve makine ne kadar su alabileceğini belirleyememektedir.

Su seviyesi belirlenemediğinden dolayı da makine yıkama programına geçiş sağlayamamaktadır. Bu tür durumlar, kullanıcıların kendi başlarına çözebilecekleri sorunlar değildir. Bu nedenle mutalak İndesit Servis aranmalı ve sorunun çözümü için destek talep edilmesi gerekmektedir. İndesit servis kısa bir süre içinde adrese ulaşarak gerekli arıza tespitini sağlayacak ve cihazın onarımını gerçekleştirecektir.

Call Now ButtonSERVİS ÇAĞIR
444 55 45 Profilo Servis Altus Servis Baymak Servisi Demirdöküm Servisi Klimacozum.com Kombicozum.com Arizacozum.com