Blog

İndesit Çamaşır Makinesi F18 Hatası

İndesit Çamaşır Makinesi F18 Hatası

Çamaşır makineleri her evin ihtiyacı olan ve bu ihtiyaçları büyük ölçüde karşılayan cihazlar arasında yer almaktadır. Hem Türkiye’de hem de dünyada pek çok çamaşır makinesi markası da kullanıcılara hitap etmektedir. İndesit marka çamaşır makineleri de kullanıcıların severek kullandıkları çamaşır makineleri arasında yer almaktadır.

Uzun yıllar kullanılan makineler zaman içinde belli sorunlar ortaya koyar. Bazı hata kodları ile bu sorunları anlamak mümkün olabilmektedir. İndesit çamaşır makinesi F18 hatası da bu hata kodlarından biri olarak bilinmektedir. Kullanıcılar bu tür hatalar ile karşılaştıklarında ne yapacaklarını bilememekte, bazen sorunları çözebilirken bazen de İndesit servislerinden destek talep etmektedir.

İndesit Çamaşır Makinesi F18 Hatası Çözümü
İndesit çamaşır makinesi F18 hatası dahili veri hatası anlamı taşımaktadır. Bu sorunda, ekranda yer alan işlevlerin bazıları ya da tamamı çamaşır makinesinde performans gösterememektedir. Bu sorun oluştuğunda program ayarları karışabilmekte, 60 derecede yıkayan bir çamaşır makinesi aniden 40 derecelik programa geçiş yapabilmektedir. Ya da tamamen sıkma ya da su alma gibi durumlar ile karşı karşıya kalmak mümkündür.

İndesit çamaşır makinesi F18 hatası ile karşı karşıya kalan kullanıcılar öncelikle çamaşır makinelerini 5 dakikalık bir süre için fişten çekmeli ve 5 dakika sonra tekrar çalıştırmalıdır. Sorun devam ediyor ise İndesit servisten destek talep edilerek sorunun çözümü kısa sürede sağlanabilmektedir.

Call Now ButtonSERVİS ÇAĞIR
444 55 45 Profilo Servis Altus Servis Baymak Servisi Demirdöküm Servisi Klimacozum.com Kombicozum.com Arizacozum.com